Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 8 | 20.10.2018 | Сезон 1

У випуску 8 програми Ультиматум від 19.10.2018 йтиметься про чоловічу брехню і жіночий пресинг, які руйнують сім’ю.

Сьогодні до студії прийшли герої програми Євгенія і Андрій Дідуси. Дружина звинувачує чоловіка в тому, що він їй постійно бреше з будь-якого приводу – не говорить, скільки грошей заробляє, з ким проводить час, не виконує обіцянок та постійно вигадує відмовки. Євгенія підозрює чоловіка в тому, що він не говорить правду тому, що зраджує їй. Женя ставить чоловікові ультиматум – той повинен навчитися говорити правду та виконувати свої обіцянки.

Водночас, в шоу Ультиматум від 19.10.2018, Андрій звинувачує дружину в тому, що вона не довіряє йому і постійно висуває занадто великі вимоги. Він стверджує, що Євгенія занадто недовірлива, у всьому шукає обман та підлість. Крім того, на його думку, дружина постійно вимагає від чоловіка чогось нереального – просить від нього багато завдань, коли він повинен бути на роботі і заробляти гроші. Андрій втомився від недовіри дружини та висуває їй ультиматум – Євгенія повинна перестати постійно пресувати і контролювати чоловіка.

Сьогодні, ми разом з експертами спробуємо детально розібратися з проблемою недовіри і надмірного пресингу. Хто ж в цій ситуації матиме рацію та чи вдасться подружжю знайти компроміс? Не пропустіть 8 випуск програми Ультиматум від 19.10.2018 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн Ультиматум 7 випуск від 12.10.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: