Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 5 | 29.09.2018 | Сезон 1

Ток-шоу Ультиматум 5 випуск від 28.09.2018 познайомить всіх глядачів СТБ з 46-річною Антоніною, яка звернулася за допомогою та порадою до наших ведучих – Юлії Бортник і Валерія Ославського. А вся справа в тому, що чоловік Тоні, за її словами, справжня ганчірка. Він не бере на себе відповідальність за сім’ю і всіляко уникає вирішення будь-яких важливих питань. Наша героїня так втомилася все тягнути на своїх плечах та вирішувати всі життєві проблеми самостійно, що уже сьогодні готова поставити чоловікові ультиматум – негайно навчитися брати на себе відповідальність і нарешті по-справжньому очолити свою сім’ю!

Що скаже в студії програми Ультиматум від 28.09.2018 на всі звинувачення дружини Володимир, і чи знайде він виправдання своїм вчинкам? Чому наш герой так часто поступається жінці та дозволяє іншим себе принижувати? На кого він витрачає майже всі зароблені гроші і чому не може гідно утримувати сім’ю? Дивіться онлайн 5 випуск шоу Ультиматум від 28.09.2018 на сайті СТБ і дізнайтеся про все першими!

Дивитися онлайн Ультиматум 4 випуск від 21.09.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: