Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 4 | 22.09.2018 | Сезон 1

У випуску 4 програми Ультиматум від 21.09.2018 йтиметься про безпідставні чоловічі ревнощі та жіноче вміння провокувати коханих.
Сьогодні в студію прийшли герої програми Ірина та Дмитро Касьянчики. Дружина звинувачує чоловіка в тому, що він її затероризував своїми постійними безпідставними ревнощами. Вона стверджує, що чоловік настільки сильно ревнує, що не дає їй спокійно жити, адже причини для скандалів знаходить у всьому. Іра висуває Дімі ультиматум – чоловік повинен навчитися довіряти своїй дружині.
У той же час, в шоу Ультиматум від 21.09.2018, Дмитро звинувачує дружину в тому, що вона постійно провокує його і дає підстави для ревнощів. Чоловік вважає, що жінка, у якої є сім’я, повинна себе вести більш стримано і подавати хороший приклад доньці. Ірина ж, на думку Діми, постійно виставляє себе на показ, публікує відверті фотографії і вульгарно одягається, що викликає бурхливу реакцію у інших чоловіків. Чоловік висуває Ірині ультиматум – дружина повинна одягатися та поводитися скромніше.
Сьогодні ми разом з експертами спробуємо детально розібратися з проблемою ревнощів. Але хто ж в цій ситуації виявиться правий і чи вдасться сім’ї знайти компроміс? Не пропустіть 4 випуск програми Ультиматум від 21.09.2018 на СТБ!

Дивитися онлайн Ультиматум 3 випуск від 14.09.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: