Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 2 | 08.09.2018 | Сезон 1

Ток-шоу Ультиматум випуск 2 від 07.09.2018 запрошує всіх до цікавої та пізнавальної бесіди. Сьогодні наші ведучі Юлія Бортник і Валерій Ославський разом з експертами обговорять проблему, з якою стикається чи не кожна сімейна пара. Дружба проти шлюбу – саме ця тема прозвучить в нашій студії. Сьогодні ви познайомитеся з молодою парою, чиє сімейне життя опинилося на межі краху.

28-річна Марія Бойко, героїня проекту Ультиматум у випуску 2 від 07.09.2018, звинувачує чоловіка в тому, що він абсолютно не приділяє їй та однорічному малюку увагу. Замість цього Володимир постійно проводить час з друзями. Щоб не доводити справу до розлучення, Маша висуває ультиматум – чоловік має перестати поводитися як холостяк і почати приділяти належну увагу своїй родині. Але 32-річний Володимир Слюсар, у свою чергу, стверджує, що проблема не в ньому. Дружина робить все можливе, щоб повністю обмежити його свободу та спілкування з друзями. Чоловік не хоче втратити кохану та дитину, але не може і надалі миритися з тотальним контролем Маші. Ультиматум Володимира – дружина має припинити контролювати кожен його крок і визнати, що всі люди мають право на особистий простір.

Що ж виявиться важливішим для наших героїв – сім’я або дружба? Та чи дійсно потрібно обирати? Що порадять Марії та Володимирові експерти, і на чию сторону стануть глядачі? Дивіться онлайн ток-шоу Ультиматум 2 випуск від 07.09.2018 на сайті СТБ і дізнаєтеся про все першими!

Дивитися онлайн Ультиматум 1 випуск від 31.08.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: