Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 1 | 01.09.2018 | Сезон 1

У випуску 1 програми Ультиматум від 31.08.2018 йтиметься про чоловічу жадібності та жіночої марнотратства. Ведучі проекту Валерій Ославський та Юлія Бортник будуть детально розбиратися в цій темі. Юлія Бортник впевнена, що жадібність у чоловіків відлякує жінок більше, ніж шкарпетки в босоніжках. У той же час Валерій Ославський стверджує, що жінки звинувачують чоловіків в жадібності лише для того, щоб виправдати своє марнотратство, адже кращий захист це напад. Так хто ж насправді має рацію?
У програмі Ультиматум випуск 1 розбиратися в цих двох крайнощах будуть в студії проекту на прикладі подружньої пари Олени та Олексія. Молода дружина звинувачує чоловіка в жадібності і ставить ультиматум – чоловік повинен припинити рахувати кожну копійку і економити на потребах дружини. Олена каже, що чоловік навіть не дозволяє їй купувати звичайні капронові панчохи, а просить їх зашити. Для молодої вродливої ​​дівчини така поведінка чоловіка обурлива.
Розбиратися в цих двох крайнощах будуть в студії проекту на прикладі подружньої пари Олени та Олексія. Молода дружина звинувачує чоловіка у жадібності і ставить ультиматум – чоловік повинен припинити рахувати кожну копійку та економити на потребах дружини. Олена каже, що Олексій не дозволяє їй купувати навіть звичайні капронові панчохи, а просить їх зашити. Для молодої вродливої ​​дівчини така поведінка чоловіка є дуже обурливою.
Чоловік Олени стверджує, що проблема не в його жадібності, а в марнотратстві дружини, яка не цінує старань чоловіка і завжди хоче більшого. Його ультиматум – дружина повинна перестати тринькати гроші і почати жити більш раціонально. Олексій каже, що Олена витрачає гроші швидше, ніж він встигає їх заробити.
Чи зможуть в студії проекту розібратися, хто з подружжя правий, а хто ні? Як друзі, які повинні підтримувати, насправді можуть впливати на ситуацію в сім’ї? Чи вдасться зберегти сім’ю і вирішити ситуацію ультиматуму в родині Олени та Олексія? Дивіться онлайн випуск 1 програми Ультиматум від 31.08.2018.

Дивитися онлайн усі випуски Ультиматум 1 сезон

Прем’єра нового шоу Цієї миті рік потому

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: