Выпуск 10 | 03.11.2018 | Сезон 1

У випуску 10 програми Ультиматум від 02.11.2018 мова йтиме про тещу, яка так сильно бажає щастя своїй дочці, що всіма силами намагається розлучити її з чоловіком.

Сьогодні в студію прийшли герої програми Михайло та Юлія. Вони з дружиною живуть разом з її мамою в одній квартирі і постійно сваряться. Чоловік звинувачує дружину в тому, що вона постійно дозволяє своїй мамі втручатися в їхнє життя та в усьому слухається її. На думку Михайла, дружина навіть говорить словами тещі, хоча бачить, що та ненавидить його. Він упевнений, що теща налаштовує Юлю проти нього і не дає подружжю насолоджуватися сімейним життям. Чоловік ставить Юлі ультиматум – дружина не повинна дозволяти тещі руйнувати їхню сім’ю.

Водночас, в шоу Ультиматум від 02.11.2018 Юлія звинувачує чоловіка в тому, що він абсолютно не цінує її маму, псує їхні стосунки та не поважає її допомогу їхній молодій сім’ї. Вона стверджує, Михайло постійно у всіх бідах звинувачує тещу і спеціально створює конфлікти в їх стосунках. Сама ж мама Юлі каже, що зять дуже ледачий і відмовляється допомагати їм з дочкою вдома та по господарству. Теща впевнена, що вона поводиться абсолютно справедливо щодо чоловіка своєї дочки. А Юля втомилася постійно мирити чоловіка з мамою і висуває своєму коханому ультиматум – той повинен розпочати поважати тещу.

Сьогодні ми разом з експертами спробуємо детально розібратися з проблемою спільного складного життя молодої сім’ї з тещею. Хто ж в цій ситуації матиме рацію і чи вдасться подружжю знайти компроміс? Дізнайтеся просто зараз в 10 випуску програми Ультиматум від 02.11.2018 на телеканалі СТБ!

Дивитися онлайн Ультиматум 9 випуск від 26.10.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: